Jaké služby poskytujeme?

Geomancy.cz zajišťuje individuální i kolektivní průvodcovské služby pro české i zahraniční turisty na netradiční a tajemná místa se zajímavou historií.


  • Specializujeme se na méně známé lokality mimo hlavní turistická centra.
  • Jako průvodce využíváme přední české historiky, znalce pověstí a odborníky na krajinu i architekturu.
  • Dokážeme zajistit vstupy i do běžně nepřístupných památkových objektů.
  • Pomůžeme objednat i doplňkové služby, jako je doprava, stylové ubytování a stravování.


Kontakty

+420 603 728851,
+420 271 960 941
Mgr. Jan Kroča
Prague, Czech Republic
jan.kroca@seznam.cz
www.geomancy.cz

Co to je geomancie?

Jedná se o starobylou nauku, jejíž název vznikl z řeckých slov geo = země a manteia = věštění. Kdysi byla geomantie využívána pro vývěr vhodných míst ke stavbě měst a svatyní. V České republice byla většina kostelů a synagog postavena na geomanticky dobře vybraných místech s příznivou energií pro bohoslužby.                 

Moderní geomantie, jak jí chápeme my, je nauka o vlivu krajiny a přírodních sil na člověka a jeho tělo i duši. Návštěvou magických míst krajiny můžeme uzdravit své tělo, doplnit energii, očistit myšlení a někdy i prožít spirituální zkušenosti, jako je třeba rozšíření vědomí, setkání s anděly nebo duchy přírody.

Návštěva posvátných a magických míst často silně zapůsobí i na člověka, který nemá žádné předchozí duchovní zkušenosti. Návštěvu těchto míst s geniem loci proto můžeme doporučit se zkušeným průvodcem, který vás bezpečně provede i do složitěji přístupných míst, a pomůže vám plně vychutnat atmosféru každé lokality.

Proto jsme založili tento web www.geomancy.cz, na jehož stránkách vás vítáme.


Geomancy.cz © 2012, www.geomancy.czgeomancie - genius loci - posvátná místa - mysterium české krajiny